Společnost INZEP CENTRUM, s.r.o. se sídlem U Byniny 559, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ 25863371, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.

Výdejní automat SaveBox

Automat SaveBox (vlevo) s automatem SaveRent (vpravo)Automat SaveBox slouží jako rozšíření automatu SavePro nebo SaveRent. Je určen pro větší nebo křehké předměty. Skládá se z několika skříněk, které jsou elektricky otevírané. Automat nemá vlastní řídící jednotku, ale připojují se k řídící jednotce automatů SavePro nebo SaveRent. Automatů SaveBox je možné připojit k řídícímu automatu "libovolné" množství. Automat SaveBox se vyrábí ve dvou základních šířkách (400mm a 600mm). Standardně se automat vyrábí v počtu skříněk: 3, 4, 5, 7, 8 a 10 skříněk. Ale je možné vyrobit automat na míru dle potřeb zákazníka.

Skříňky automatu SaveBox je možné opatřit i váhou, která dokáže změřit, kolik kusů (nebo třeba mililitrů) si zaměstnanec odebral.

Technický list: Ke stažení ZDE.

Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2020 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík