Doprava zdarma při nákupu nad 2.000 Kč.

Polomasky

Polomaska chrání ústa a nos. Polomaska může mít filtry pevně zabudované nebo vyměnitelné. Filtry se vyrábí k ochraně proti různým rizikům - filtry plynové a proti výparům a jako prachové a aerosolové filtry. Tuto ochranu lze kombinovat, oba filtry můžete použít současně.
Polomasku je možné doplnit o brýle pro ochranu očí.

Polomasky jsou velmi příjemné a lehké. Lícové části jsou vyrobeny z měkkého silikonového materiálu. Střední část polomasek s výdechovými ventilky je vyrobena z lehkého plastu. Celou polomasku je možné velmi jednoduše rozebrat a vyčistit/dezinfikovat.
Polomasky mají dva nádechové ventily, na které se přes bajonetový závit nasazují filtry - pro použití masky je potřeba VŽDY použít 2 kusy stejných filtrů! Po zanesení filtrů je možné filtry vyměnit a polomasku opakovaně používat dál. Filtry jsou certifikované na vícenásobné použití - lze je používat i déle než jednu směnu. Životnost prachového filtru závisí na koncentraci prachových částic v pracovním prostředí. 

Typ filtru A chrání před organickými plyny a výpary, kterých bod varu je menší než 65°C (alkohol, kyselina octová, éter, hexan, toluen, xylen, lakový benzín, tiofenol,...)
Typ filtru AX chrání před organickými párami, kterých bod varu je stejný nebo větší, než 65°C (aceton, acetaldehyd, etyléter, butan, metanol, metan trichlorid...)
Typ filtru B chrání před anorganickými plyny a párami (chlor, chlordioxid, fluor, formaldehyd, hyxrogenfosforečnan vápenatý...)
Typ filtru E chrání před oxidem siřičitým a některými kyselým výpary a plyny (oxid siřičitý...)
Typ filtru K chrání před amoniakem a některými aminovými deriváty (amoniak, etylamin, metylamin,...)
Typ filtru Hg chrání před rtuťovými výpary (rtuť a její sloučeniny)

Na stránce Ochrana proti plynům a výparům 3M naleznete popis jednotlivých sérií masek výrobce 3M.

Filtr značek

Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2024 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík