Vrácení zboží ZDARMA

Jednorázové oděvy

V této kategorii naleznete produkty jako jednorázové kombinézy, pláště, zástěry, čepice, návleky na obuv a ruce. Jsou vyrobeny z materiálů, jako jsou kombinace vrstev polypropylenu a polyethylenu, zajišťující vynikající vlastnosti a vysokou ochranu proti většině chemikálií a pevným částicím. Tento materiál je vysoce odolný a nepouští vlákna. Materiál DELTACHEM je kombinace dvou vysoce výkonných polymerových vrstev s několika polypropylenovými vrstvami, poskytuje vyjímečnou ochranu a prodyšnost, zajišťuje flexibilitu a pohodlí v extrémních podmínkách. Jednorázové oděvy jsou vyrobeny v mnoha provedeních a proti různým druhům rizik.
Použití je možné např. při údržbářských pracech, průmyslovém čištění, odstraňování azbestu, zemědělství a zahradnictví, stříkání nátěrových hmot, v laboratořích a v chemických oborech, při práci havarijních čet a záchranářů.

Filtr značek

Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2021 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Společnost INZEP CENTRUM, s.r.o. se sídlem U Byniny 559, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ 25863371, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík