Doprava a platba

PŘI OBJEDNÁVCE NAD  2000 Kč JE DOPRAVA ZDARMA (Zásilkovna + GLS Výdejní místa).

Doprava Česká Pošta, DPD v ČR, GLS v ČR, PPL v ČR zdarma při objednávce nad 5 000 Kč.
Při objednávce za více než 3 000 Kč Vám snížíme cenu přepravy u DPD a GLS na polovinu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zásilkovna.cz je česká přepravní společnost, poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody. Zásilkovna nabízí odběr zásilky na více než 149 000 výdejních míst a 5 700 Z Boxech. Sledování zásilky. Zásilkovnou lze přepravit balíčky do 10 kg

V rámci České republiky je standardní přepravní lhůta následující pracovní den od podání. GLS balíky doručuje výhradně v pracovní dny v obvyklých provozních dobách. Sledování zásilek

Síť výdejních míst GLS v České republice je tvořena GLS Parcel Shopy, samoobslužnými balíkomaty GLS Parcel Box a partnerskými AlzaBoxy. V současné době je možné doručit zásilku do 10Kg na 2.700 výdejních míst.
Pokud není možné balík do výdejního místa doručit, kurýr se individuálně domluví s příjemcem a balík doveze na adresu nebo do jiného výdejního místa schváleného příjemcem. V rámci České republiky je standardní přepravní lhůta následující pracovní den od podání. Balík je možné monitorovat na adrese pro Sledování zásilek.

Firma Direct Parcel Distribution CZ s.r.o. patří mezi přední poskytovatele balíkové logistiky na českém trhu. Balíky rozváží v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Informaci o doručení zásilky dostanete v SMS a emailu. Zásilku můžete sledovat v reálném čase na internetu. V den doručení Vás bude řidič telefonicky kontaktovat a domluví s Vámi přesnější dobu a místo doručení.

Objednávku je možné zaplatit při převzetí zboží (na dobírku) v hotovosti i platební kartou.

Firma PPL je jednou z největších přepravních a logistických společností v České republice. Balíky rozváží v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Služba PPL Firemní, není povinna informovat zákazníky, že vezou balíček. Předpokládá se, že zákazník je na doručovací adrese neustále během dne.
Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek. Můžete také pro informace o Vaší zásilce volat bezplatnou telefonní linku 844 775 775.

Objednávku je možné zaplatit při převzetí zboží (na dobírku) v hotovosti i platební kartou.

Službu Balík na poštu provozuje Česká pošta. Jedná se o vnitrostátní přepravu balíků po celé České republice. Při odesílání objednávky si vyberete nejbližší poštu na kterou si chcete nechat zboží zaslat. K výběru je většina pošt. Balík je možné vyzvednout na poště již následující den po odeslání balíku. Balík si pak vyzvednete kdy se Vám to hodí. Pošta Vás vyzve k vyzvednutí balíku pomocí SMS. Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek.

Balík do ruky je služba, kterou provozuje Česká pošta. Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce jako dodací adresu. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště, kde si ji můžete kdykoliv vyzvednout. Obvykle trvá doprava 2 pracovní dny. O víkendu a svátcích Pošta zásilky nedoručuje. Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek.

Zboží si můžete osobně převzít na některé z našich prodejen. Po připravení zboží k expedici Vás budeme kontaktovat a můžete si zboží převzít. Přesnou adresu a otevírací dobu prodejen naleznete v kontaktech.

Na prodejnách je možné zboží zaplatit v hotovosti nebo platební kartou bez dalších příplatků.

Doprava do zahraničí

Balík si můžete vyzvednout na jednom z více než 1600 výdejních míst po celé Slovenské republice. K vyzvednutí nepotřebujete občanku, stačí Vám SMS kód. Můžete využít sledování zásilky Maximální váha zásilky je 10 kg..

V rámci České republiky je standardní přepravní lhůta následující pracovní den od podání. GLS balíky doručuje výhradně v pracovní dny v obvyklých provozních dobách. Sledování zásilek

Firma Direct Parcel Distribution CZ s.r.o. patří mezi přední poskytovatele balíkové logistiky. Balíky rozváží v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Informaci o doručení zásilky dostanete v SMS a emailu. Zásilku můžete sledovat v reálném čase na internetu. V den doručení Vás bude řidič telefonicky kontaktovat a domluví s Vámi přesnější dobu a místo doručení.

Objednávku je možné zaplatit při převzetí zboží (na dobírku) v hotovosti i platební kartou.

Možnosti platby

Podle druhu dopravy Vám nabízíme různé způsoby platby za zboží:

Na našich prodejnách máte možnost zaplatit zboží v hotovosti nebo platební kartou bez navýšení ceny.

Při přepravě zboží pomocí Zásilkovny, DPD, PPL nebo České pošty můžete využít platbu dobírkou. Zboží zaplatíte přepravci při předání zboží. Cena dobírky se liší podle přepravce - viz informace o dopravě výše.

Zboží můžete zaplatit přes zabezpečenou platební bránu GoPay, kde si můžete vybrat z několika způsobů plateb: platbu kartou, Apple Pay, Google Pay nebo platbu přes několik bank. Tento způsob platby je rychlý a bezpečný. Tato platba je zdarma, bez navýšení ceny přepravy.

Objednané zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Podklady k platbě Vám zašleme na Váš email. Po té, co nám platba přijde na náš účet (obvykle do druhého dne, ale může to trvat i déle), Vám zboží zašleme. Tuto možnost platby zvolte pokud na zboží příliš nespěcháte.

Tato platba je zdarma z českých bankovních účtů. Při platbě ze zahraničního bankovního účtu je zde příplatek 30 Kč.

Tento způsob platby je dostupný pouze pro naše smluvní partnery. Spolu se zbožím Vám přijde faktura na úhradu zboží se splatností dle Rámcové smlouvy.
Nakupujete u nás a nebo plánujete u nás nakoupit zboží v hodnotě alespoň 100.000 Kč za rok? Zeptejte se nás na info@inzep.cz na možnost platby na fakturu a pokusíme se Vám vyjít vstříc. Před první platbou na fakturu požadujeme alespoň 3 realizované objednávky placené jiným způsobem (zálohová faktura, dobírka, hotovost nebo platební kartou) a podepsání Rámcové smlouvy.

Tato platba je zdarma, bez navýšení ceny.

Prodejna v Praze odesílá zásilky pouze přepravní službou GLS, PPL a DPD. V případě, že zvolíte jinou přepravní společnost, zboží, které je dostupné pouze na této prodejně, se převádí do expedičního skladu ve Valašském Meziříčí a následně se zasílá vybranou přepravou.

Prodejna v Šenově u Nového Jičína balíčky neodesílá. V případě, že si vyberete zboží, které je dostupné pouze na této prodejně, zboží se nejprve převáží do expedičního skladu ve Valašském Meziříčí a následně se zasílá vybranou přepravou.

Prodejna ve Valašském Meziříčí balíčky neodesílá. V případě, že si vyberete zboží, které je dostupné pouze na této prodejně, zboží se nejprve převáží do expedičního skladu ve Valašském Meziříčí a následně se zasílá vybranou přepravou.

Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2024 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík