Doprava a platba

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 Kč JE DOPRAVA ZDARMA (Zásilkovna, DPD, PPL v ČR).
Doprava Česká Pošta zdarma při objednávce nad 3 500 Kč.

ZÁSILKOVNA 71 Kč včetně DPH
+ dobírka 20 Kč vč DPH 91 Kč včetně DPH
ZÁSIKOVNA - SLOVENSKO  91 Kč včetně DPH
+ dobírka 20 Kč vč DPH 111 Kč včetně DPH
+ zálohová faktura 30 Kč vč DPH 121 Kč včetně DPH
DPD 99 Kč včetně DPH
+ dobírka 27 Kč vč DPH 126 Kč včetně DPH
PPL firemní 94 Kč včetně DPH
+ dobírka 27 Kč vč DPH 121 Kč včetně DPH
PPL mimo ČR 268 Kč včetně DPH
+ dobírka 85 Kč vč DPH 353 Kč včetně DPH
+ zálohová faktura 30 Kč vč DPH 298 Kč včetně DPH
ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU 126 Kč včetně DPH
+ dobírka 17 Kč vč DPH 143 Kč včetně DPH
ČESKÁ POŠTA- BALÍK DO RUKY  147 Kč včetně DPH
+ dobírka 17 Kč vč DPH 164 Kč včetně DPH
OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ  ZDARMA


Zásilkovna

Balík si můžete vyzvednout na jednom z více než 4000 výdejních míst po celé republice. K vyzvednutí nepotřebujete občanku, stačí Vám SMS kód. Můžete využít sledování zásilky.

DPD

Firma Direct Parcel Distribution CZ s. r. o. patří mezi přední poskytovatele balíkové logistiky na českém trhu. Balíky rozváží v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Informaci o doručení zásilky dostanete v SMS a emailu. Zásilku můžete sledovat v reálném čase na internetu. V den doručení Vás bude řidič telefonicky kontaktovat a domluví s Vámi přesnější dobu a místo doručení.

Objednávku je možné zaplatit při převzetí zboží - na dobírku.

Expresní balíková služba PPL

Firma PPL je jednou z největších přepravních a logistických společností v České republice. Balíky rozváží v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Služba PPL Firemní, není povinna informovat zákazníky, že vezou balíček, předpokládá se, že zákazník je na doručovací adrese. 
Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek. Můžete také pro informace o Vaší zásilce volat bezplatnou telefonní linku 844 775 775.

Česká pošta - Balík na poštu

Službu Balík na poštu provozuje Česká pošta. Jedná se o vnitrostátní přepravu balíků po celé České republice. Při odesílání objednávky si vyberete nejbližší poštu na kterou si chcete nechat zboží zaslat. K výběru je většina pošt. Balík je možné vyzvednout na poště již následující den po odeslání balíku. Balík si pak vyzvednete kdy se Vám to hodí. Pošta Vás vyzve k vyzvednutí balíku pomocí SMS. Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek.

Česká pošta - Balík do ruky

Balík do ruky je služba, kterou provozuje Česká pošta. Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce jako dodací adresu. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště, kde si ji můžete kdykoliv v její pracovní době vyzvednout. Obvykle trvá doprava 2 pracovní dny. O víkendu a svátcích Pošta zásilky nedoručuje.

Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek.

Osobní odběr

Zboží si můžete osobně převzít na některé z našich prodejen. Po připravení zboží k expedici Vás budeme kontaktovat a můžete si zboží převzít. Přesnou adresu a otevírací dobu prodejen naleznete v kontaktech.

Na prodejnách je možné zboží zaplatit v hotovosti nebo platební kartou bez dalších příplatků.
 

Možnosti platby

Podle druhu dopravy Vám nabízíme různé způsoby platby za zboží:

V hotovosti nebo platební kartou

Na našich prodejnách máte možnost zaplatit zboží v hotovosti nebo platební kartou bez navýšení ceny.

Dobírkou

Při přepravě zboží pomocí Geis, PPL nebo České pošty můžete využít platbu dobírkou. Zboží zaplatíte přepravci při předání zboží. Cena dobírky se liší podle přepravce - viz informace o dopravě výše.

Platební brána GoPay

Zboží můžete zaplatit přes zabezečenou platební bránu GoPay, kde si můžete vybrat z několika způsobů plateb: platbu kartou nebo platbu přes několik bank. Tento způsob platby je rychlý a bezpečný. Tato platba je zdarma, bez navýšení ceny.

Platba předem - Zálohová faktura

Objednané zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Podklady k platbě Vám zašleme na Váš email. Po té, co nám platba příjde na náš účet (obvykle do druhého dne, ale může to trvat i déle), Vám zboží zašleme. Tuto možnost platby zvolte pokud na zboží příliš nespěcháte. Tato platba je zdarma, bez navýšení ceny. Při platbě ze zahraničního účtu příplatek 30 Kč.

Platba příkazem - Faktura

Tento způsob platby je dostupný pouze pro naše smluvní partnery. Spolu se zbožím Vám příjde faktura na úhradu zboží se splatností dle Rámcové smlouvy.
Nakupujete u nás a nebo plánujete u nás nakoupit zboží v hodnotě alespoň 100.000 Kč za rok? Zeptejte se nás na info@inzep.cz na možnost platby na fakturu a pokusíme se Vám vyjít vstříc. Před první platbou na fakturu požadujeme alespoň 3 realizované objednávky placené jiným způsobem (zálohová faktura, dobírka, hotovost nebo platební kartou) a podepsání Rámcové smlouvy.

Tato platba je zdarma, bez navýšení ceny.

 

Prodejna v Praze odesílá zásilky pouze přepravní službou PPL a DPD, v případě, že zvolíte jinou přepravní společnost, zboží se převádí do Valašského Meziříčí.  Prodejna v Šenově u Nového Jičína balíčky neodesílá, zboží se převáží do Valašského Meziříčí. 
 

Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2021 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Společnost INZEP CENTRUM, s.r.o. se sídlem U Byniny 559, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ 25863371, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík