Společnost INZEP CENTRUM, s.r.o. se sídlem U Byniny 559, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ 25863371, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.

Doprava a platba

Zboží Vám můžeme dodat několika způsoby. Vyberte si, který Vám nejvíce vyhovuje:

Geis

Firma Geis Parcel CZ s.r.o. patří mezi přední poskytovatele balíkové logistiky na českém trhu. Balíky rozváží v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Informaci o doručení zásilky dostanete v SMS a emailu. Zásilku můžete sledovat v reálném čase na internetu. V den doručení Vás bude řidič telefonicky kontaktovat a domluví s Vámi přesnější dobu a místo doručení. Pokud se Vám doručení zrovna nehodí, můžete si přesměrovat zásilku do nejbližšího výdejního místa sítě Geis Point. Zásilku si zde můžete vyzvednou během následujících 7 dní.

Objednávku je možné zaplatit při převzetí zboží - na dobírku.

Cena dopravy bez dobírky: 98 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 25 Kč včetně DPH): 123 Kč včetně DPH

Expresní balíková služba PPL

Firma PPL je jednou z největších přepravních a logistických společností v České republice. Balíky rozváží v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Pro firmy jsou balíky dodávány během dopoledne a na soukromé adresy dodává zpravidla odpoledne. 
Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek. Můžete také pro informace o Vaší zásilce volat bezplatnou telefonní linku 844 775 775.

Objednávku je možné zaplatit při převzetí zboží - na dobírku.

Cena dopravy bez dobírky: 94 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 27 Kč včetně DPH): 121 Kč včetně DPH

Přeprava mimo ČR:
Cena dopravy bez dobírky: 268 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 85 Kč včetně DPH): 353 Kč včetně DPH

Česká pošta - Balík do ruky

Balík do ruky je služba, kterou provozuje Česká pošta. Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce jako dodací adresu. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště, kde si ji můžete kdykoliv v její pracovní době vyzvednout. Obvykle trvá doprava 2 pracovní dny. O víkendu a svátcích Pošta zásilky nedoručuje.

Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek.

Cena dopravy bez dobírky: 147 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 17 Kč včetně DPH): 164 Kč včetně DPH

Česká pošta - Balík na poštu

Službu Balík na poštu provozuje Česká pošta. Jedná se o vnitrostátní přepravu balíků po celé České republice. Při odesílání objednávky si vyberete nejbližší poštu na kterou si chcete nechat zboží zaslat. K výběru je většina pošt. Balík je možné vyzvednout na poště již následující den po odeslání balíku. Balík si pak vyzvednete kdy se Vám to hodí. Pošta Vás vyzve k vyzvednutí balíku pomocí SMS. Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek.

Cena dopravy bez dobírky: 126 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 17 včetně DPH): 143 Kč včetně DPH

Zásilkovna

Balík si můžete vyzvednout na jednom z více než 4000 výdejních míst po celé republice. K vyzvednutí nepotřebujete občanku, stačí Vám SMS kód.

Cena dopravy bez dobírky: 57 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 15 Kč včetně DPH): 72 Kč včetně DPH

Přeprava na Slovensko:
Cena dopravy bez dobírky: 84 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 15 Kč včetně DPH): 99 Kč včetně DPH

Osobní odběr

Zboží si můžete osobně převzít na některé z našich prodejen. Po připravení zboží k expedici Vás budeme kontaktovat a můžete si zboží převzít. Přesnou adresu a otevírací dobu prodejen naleznete v kontaktech.

Na prodejnách je možné zboží zaplatit v hotovosti nebo platební kartou bez dalších příplatků.

Možnosti platby

Podle druhu dopravy Vám nabízíme různé způsoby platby za zboží:

V hotovosti nebo platební kartou

Na našich prodejnách máte možnost zaplatit zboží v hotovosti nebo platební kartou bez navýšení ceny.

Dobírkou

Při přepravě zboží pomocí Geis, PPL nebo České pošty můžete využít platbu dobírkou. Zboží zaplatíte přepravci při předání zboží. Cena dobírky se liší podle přepravce - viz informace o dopravě výše.

Platební brána GoPay

Zboží můžete zaplatit přes zabezečenou platební bránu GoPay, kde si můžete vybrat z několika způsobů plateb: platbu kartou nebo platbu přes několik bank. Tento způsob platby je rychlý a bezpečný. Tato platba je zdarma, bez navýšení ceny.

Platba předem - Zálohová faktura

Objednané zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Podklady k platbě Vám zašleme na Váš email. Po té, co nám platba příjde na náš účet (obvykle do druhého dne, ale může to trvat i déle), Vám zboží zašleme. Tuto možnost platby zvolte pokud na zboží příliš nespěcháte. Tato platba je zdarma, bez navýšení ceny.

Platba příkazem - Faktura

Tento způsob platby je dostupný pouze pro naše smluvní partnery. Spolu se zbožím Vám příjde faktura na úhradu zboží se splatností dle Rámcové smlouvy.
Nakupujete u nás a nebo plánujete u nás nakoupit zboží v hodnotě alespoň 100.000 Kč za rok? Zeptejte se nás na info@inzep.cz na možnost platby na fakturu a pokusíme se Vám vyjít vstříc. Před první platbou na fakturu požadujeme alespoň 3 realizované objednávky placené jiným způsobem (zálohová faktura, dobírka, hotovost nebo platební kartou) a podepsání Rámcové smlouvy.

Tato platba je zdarma, bez navýšení ceny.

Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2020 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík