Přihlaste seZapoměli jste heslo?
Nemáte ještě účet?
Registrujte se

Budete mít přehled o stavu všech svých objednávek, revizí a reklamacíBudete mít předvyplněné adresyBudete si moct označit oblíbené produkty
Chci se zaregistrovat
  1. Hlavní stránka
  2. Doprava a platba

Doprava a platba

Zboží Vám můžeme dodat několika způsoby. Vyberte si, který Vám nejvíce vyhovuje:

Geis

Firma Geis Parcel CZ s.r.o. patří mezi přední poskytovatele balíkové logistiky na českém trhu. Balíky rozváží v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Informaci o doručení zásilky dostanete v SMS a emailu. Zásilku můžete sledovat v reálném čase na internetu. V den doručení Vás bude řidič telefonicky kontaktovat a domluví s Vámi přesnější dobu a místo doručení. Pokud se Vám doručení zrovna nehodí, můžete si přesměrovat zásilku do nejbližšího výdejního místa sítě Geis Point. Zásilku si zde můžete vyzvednou během následujících 7 dní.
Objednávku je možné zaplatit při převzetí zboží - na dobírku.

Cena dopravy bez dobírky: 94 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 25,- Kč včetně DPH): 119 Kč včetně DPH
Uložení zásilky do vybraného výdejního místa Geis Point:
Cena dopravy bez dobírky: 72 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 25,- Kč včetně DPH): 97 Kč včetně DPH

Expresní balíková služba PPL

Firma PPL je jednou z největších přepravních a logistických společností v České republice. Balíky rozváží v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Pro firmy jsou balíky dodávány během dopoledne a na soukromé adresy dodává zpravidla odpoledne. Obvykle jsou balíky doručeny následující pracovní den do 17:00. Pokud Vás řidič nezastihne na Vaší adrese, zkusí se s Vámi telefonicky spojit a domluvit dodání balíku následující den.
Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek. Můžete také pro informace o Vaší zásilce volat bezplatnou telefonní linku 844 775 775.
Objednávku je možné zaplatit při převzetí zboží - na dobírku.
Firemní přeprava:
Cena dopravy bez dobírky: 93 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 27,- Kč včetně DPH): 120 Kč včetně DPH
Přeprava mimo ČR:
Cena dopravy bez dobírky: 200 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 50,- Kč včetně DPH): 250 Kč včetně DPH
Soukromá přeprava:
Cena dopravy bez dobírky: 112 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 27,- Kč včetně DPH): 139 Kč včetně DPH

Česká pošta - Balík do ruky

Balík do ruky je služba, kterou provozuje Česká pošta. Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce jako dodací adresu. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště, kde si ji můžete kdykoliv v její pracovní době vyzvednout. Obvykle trvá doprava 2 pracovní dny. O víkendu a svátcích Pošta zásilky nedoručuje.
Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek.
Cena dopravy bez dobírky: 147 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 17 včetně DPH): 164 Kč včetně DPH

Česká pošta - Balík na poštu

Službu Balík na poštu provozuje Česká pošta. Jedná se o vnitrostátní přepravu balíků po celé České republice. Při odesílání objednávky si vyberete nejbližší poštu na kterou si chcete nechat zboží zaslat. K výběru je většina pošt. Balík je možné vyzvednout na poště již následující den po odeslání balíku. Balík si pak vyzvednete kdy se Vám to hodí. Pošta Vás vyzve k vyzvednutí balíku pomocí SMS. Na stránkách společnosti je k dispozici sledování zásilek.
Cena dopravy bez dobírky: 126 Kč včetně DPH
Cena dopravy s dobírkou (příplatek 17 včetně DPH): 143 Kč včetně DPH

Osobní odběr

Zboží si můžete osobně převzít na některé z našich prodejen. Po připravení zboží k expedici Vás budeme kontaktovat a můžete si zboží převzít. Přesnou adresu a otevírací dobu prodejen naleznete v kontaktech.
Na prodejnách je možné zboží zaplatit v hotovosti nebo platební kartou bez dalších příplatků.

Možnosti platby

Podle druhu dopravy Vám nabízíme různé způsoby platby za zboží:

V hotovosti nebo platební kartou

Na našich prodejnách máte možnost zaplatit zboží v hotovosti nebo platební kartou bez navýšení ceny.

Dobírkou

Při přepravě zboží pomocí Geis, PPL nebo České pošty můžete využít platbu dobírkou. Zboží zaplatíte přepravci při předání zboží. Cena dobírky se liší podle přepravce - viz informace o dopravě výše.

Platební brána GoPay

Zboží můžete zaplatit přes zabezečenou platební bránu GoPay, kde si můžete vybrat z několika způsobů plateb: platbu kartou, platbu přes několik bank, nebo přes SMS. Tento způsob platby je rychlý a bezpečný. Tato platba je zdarma, bez navýčení ceny.

Platba předem-Zálohová faktura

Objednané zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Podklady k platbě Vám zašleme na Váš email. Po té, co nám platba příjde na náš účet (obvykle do druhého dne, ale může to trvat i déle), Vám zboží zašleme. Tuto možnost platby zvolte pokud na zboží příliš nespěcháte. Tato platba je zdarma, bez navýčení ceny.

Platba příkazem-Faktura

Tento způsob platby je dostupný pouze pro naše smluvní partnery. Spolu se zbožím Vám příjde faktura na úhradu zboží se splatností dle Rámcové smlouvy.
Nakupujete u nás a nebo plánujete u nás nakoupit zboží v hodnotě alespoň 100.000 Kč za rok? Zeptejte se nás na info@inzep.cz na možnost platby na fakturu a pokusíme se Vám vyjít vstříc. Před první platbou na fakturu požadujeme alespoň 3 realizované objednávky placené jiným způsobem (zálohová faktura, dobírka, hotovost) a podepsání Rámcové smlouvy.
Tato platba je zdarma, bez navýčení ceny.

 

Odběr novinek
Přihlaště se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy
a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.