Přihlaste seZapoměli jste heslo?
Nemáte ještě účet?
Registrujte se

Budete mít přehled o stavu všech svých objednávek, revizí a reklamacíBudete mít předvyplněné adresyBudete si moct označit oblíbené produkty
Chci se zaregistrovat
Informace
InformaceInformace o zbožíInformace o normáchInformace o firměKontaktyVýdejní automaty
Automat SaveProAutomat SaveBoxAutomat SaveRentProgram SaveLog
Prohlášení o shodě

Automat SaveRent

Automat SaveBox (vlevo) s automatem SaveRent (vpravo)Automat SaveRent slouží k půjčování nářadí a cenných věcí, které potřebujete sdílet ve firmě mezi zaměstnanci. Nezáleží, jestli sdílíte multimetr, dataprojektor nebo třeba klíče od auta, všechny předměty jsou bezpečně uloženy v automatu a přístup k nim mají pouze zaměstnanci, kteří dostali oprávnění.

V programu si můžete zapůjčení rezervovat, a mít tak jistotu, že v potřebnou dobu bude přístroj pro Vás opravdu k dispozici. Program hlídá kdo má přístroj půjčený a kdy ho má vrátit. Pokud k vrácení nedojde včas, program zaměstnance upozorní pomocí emailu nebo SMS.

Program dokáže hlídat i záruku přístrojů, pravidelné servisy, umožní zaměstnanci při vrácení přístroje upozornit správce, že přístroj potřebuje servis (např. výměna baterie, nabrousit vrták, vyměnit kotouč, ...).

Automat Vám pomůže mít přístroje v bezvadném stavu a díky půjčování a rezervacím budete potřebovat menší množství přístrojů.

Produktový list: Ke stažení zde.

 

3M
AERO
CERVA GROUP a.s.
CRV
DELTA PLUS
Odběr novinek
Přihlaště se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy
a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.