Přihlaste seZapoměli jste heslo?
Nemáte ještě účet?
Registrujte se

Budete mít přehled o stavu všech svých objednávek, revizí a reklamacíBudete mít předvyplněné adresyBudete si moct označit oblíbené produkty
Chci se zaregistrovat
  1. Hlavní stránka
  2. Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Firma INZEP CENTRUM, s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.inzep.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje považuje za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a v souladu s Obchodními podmínkami.

Osobní údaje které evidujeme

Pro realizaci a uzavírání smluvních vztahů (podle zákona č. 89/2012, nový občanský zákoník) potřebujeme evidovat údaje: jméno, příjmení (případně název firmy, IČ, DIČ, kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a emailový kontakt. Dále pak evidujeme obchodní transakce.

Proč tyto údaje evidujeme?

Na základě těchto údajů s Vámi komunikujeme pro vyřízení Vaší objednávky, vystavujeme Vám daňové doklady a zasíláme Vám zboží na Vaší adresu. Tyto údaje nepředáváme žádným dalším stranám s výjimkou:

  • přepravní službě (Česká pošta nebo PPL) pouze za účelem doručení objednaného zboží a kontaktování Zákazníka před doručením balíku.
  • společnosti Allegro Group CZ, s.r.o. (provozovatel služby "Ověřeno zákazníky") pouze za účelem jednorázového zaslání elektronického formuláře pro zjištění spokojenosti Zákazníka se službami internetového obchodu. Souhlas je udělen na dobu 10 dní od odeslání objednávky. Poté budou kontaktní údaje smazány.

Pokud jste při registraci uvedli, že chcete zasílat informace o zboží, používáme Vaši emailovou adresu pro zasílání obchodního sdělení (dle zákona č. 480/2004  Sb.,  o  některých  službách informační společnost).

Jak tyto informace můžete změnit?

Po přihlášení můžete změnit své údaje v osobním nastavení. Můžete zde změnit i možnost zasílání obchodních sdělení na Váš email. Odkaz pro zrušení zasílání obchodních sdělení je uveden i na konci každého obchodního sdělení.

Pokud chcete Vaši registraci zcela zrušit, zašlete nám žádost na adresu info@inzep.cz .

Odběr novinek
Přihlaště se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy
a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.