Společnost INZEP CENTRUM, s.r.o. se sídlem U Byniny 559, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ 25863371, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.

Automat SaveRent

Automat SaveBox (vlevo) s automatem SaveRent (vpravo)Automat SaveRent slouží k půjčování nářadí a cenných věcí, které potřebujete sdílet ve firmě mezi zaměstnanci. Nezáleží, jestli sdílíte multimetr, dataprojektor nebo třeba klíče od auta, všechny předměty jsou bezpečně uloženy v automatu a přístup k nim mají pouze zaměstnanci, kteří dostali oprávnění.

V programu si můžete zapůjčení rezervovat, a mít tak jistotu, že v potřebnou dobu bude přístroj pro Vás opravdu k dispozici. Program hlídá kdo má přístroj půjčený a kdy ho má vrátit. Pokud k vrácení nedojde včas, program zaměstnance upozorní pomocí emailu nebo SMS.

Program dokáže hlídat i záruku přístrojů, pravidelné servisy, umožní zaměstnanci při vrácení přístroje upozornit správce, že přístroj potřebuje servis (např. výměna baterie, nabrousit vrták, vyměnit kotouč, ...).

Automat Vám pomůže mít přístroje v bezvadném stavu a díky půjčování a rezervacím budete potřebovat menší množství přístrojů.

Produktový list: Ke stažení zde.

 

Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2020 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík