Společnost INZEP CENTRUM, s.r.o. se sídlem U Byniny 559, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ 25863371, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.

Základem bezpečnosti je být viděn

Od února 2016, je v platnosti novela zákona 361/2000 Sb., o silničním provozu. Všichni chodci, kteří se za snížené viditelnosti pohybují mimo obec po krajnici nebo po okraji vozovky v místě, které není osvětleno veřejným osvětlením, jsou povinni mít na sobě prvky z reflexního materiálu umístěného tak, ale byly viditelné pro ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích. Za porušení této povinnosti hrozí chodcům pokuta až 2.000,-Kč.

 Reflexní materiály jsou speciální materiály, které dokážou odrážet dopadající světlo až na vzdálenost 200m. Tato vlastnost je nejvíce oceněna v noci a v šeru, kdy dochází k větší viditelnosti než při nošení běžných materiálů a barev. Tyto fluorescentní materiály, které zajistí bezpečnou viditelnost, ocení nejen spousta lidí v různých pracovních odvětví, sportovci, ale také rodiny s dětmi.

 Každoročně na našich silnicích umírá 70% chodců díky snížené viditelnosti. Reflexní prvky Vám můžou zachránit život, a proto buďte vidět. Vyberte si zde z naší široké nabídky.

Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2020 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík