Telefon: 571 623 177 Mobil: 731 659 972 info@inzep.cz
| Kód produktu: | ART124480 |
|---|---|
| Kód výrobce: | 03310001 |
| Záruka | 24 měsíců |
Pánská zimní parka s odepínací kapucí, voděodolným a prodyšným povrchem (vodní sloupec 3 000 mm, paropropustnost 3 000 g/m²/24h) a teplou polyesterovou izolací 160 g/m². Pět kapes, reflexní prvky a možnost firemního vyšívání – připravená na každý pracovní den venku
NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/425 ze dne 9. března 2016 o osobních ochranných prostředcích nahrazuje předchozí směrnici Rady 89/686/EHS.
Podle Nařízení 2016/425 se osobní ochranné pracovní pomůcky dělí do tří tříd podle úrovně rizika:
| 1. třída | OOPP v jednoduchém provedení (pouze pro minimílní riziko) |
| 2. třída | OOPP ve středním provedení (pro střední riziko) |
| 3. třída | OOPP ve složitém provedení (pro nevratné nebo smrtelné riziko) |
Oděv odpuzuje vodu. Ochrání Vás proti mrholení nebo slabému dešti.
Oděv je vybaven větracími otvory v podpaží nebo na zádech aby dokázal odvést vlhkost. Případně je oděv vyroben z materiálu, který je přirozeně prodyšný.
| Balení | Počet jednotek | Cena | Ušetříte |
Víte, jak to chodí na stavbě v listopadu. Ráno mrzne, v poledne prší a odpoledne fouká. Obyčejná bunda to nevydrží – nasákne, přestane hřát a vy řešíte, jestli jít domů nebo promrznout do kosti. Yimní bunda DAYBORO je navržená přesně pro tyhle podmínky: voděodolná, prodyšná, s pořádnou izolací a reflexními prvky, které vás udrží viditelné i za špatného počasí. Prostě bunda, která maká s vámi.

DAYBORO pochází z dílny CERVA GROUP, zavedeného evropského výrobce pracovního oblečení a OOPP s dlouholetou tradicí. Každá bunda musí projít nezávislým ověřením podle evropských standardů pro ochranné oděvy – testuje se střih, pevnost materiálu, ergonomie i bezpečnost. Teprve když bunda tyhle zkoušky splní, smí nést označení certifikovaného ochranného oděvu. Není to formalita – je to důkaz, že to, co dostanete, skutečně funguje tak, jak má.
Vyberte si svou velikost a jděte do zimy připraveni – DAYBORO vás nenechá ve štychu.

Svrchní materiál z 100% polyesteru s polyuretanovým povrstvením s vodním sloupcem 3 000 mm spolehlivě odrazí déšť i sníh, zatímco paropropustnost 3 000 g/m²/24h zajistí, že se uvnitř nezpotíte – pára od těla má kudy ven i při fyzicky náročné práci. Teplou udržuje izolační vrstva 160 g/m², která hřeje celou směnu, aniž by vás omezovala v pohybu. Pět kapes (náprsní, dvě boční, dvě vnitřní) řeší úložný prostor pro všechno, co potřebujete mít po ruce, zip krytý légou zabraňuje zatékání vody, nastavitelná šíře rukávů suchým zipem sedí na míru i přes silné rukavice a odepínací kapuce. Reflexní prvky v barevném odstínu vás udrží viditelné bez nutnosti extra vesty – a pokud chcete bundu jako firemní oblečení, možnost strojního vyšívání to vyřeší na jedničku.
| Normy | EN ISO 13688:2013, EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Svrchní materiál | 100 % polyester, povrstvení polyuretan, 120 g/m² |
| Vnitřní izolace | 100 % polyester, 160 g/m² |
| Vnitřní podšívka | 100 % polyester, taffeta |
| Vodní sloupec | 3 000 mm |
| Paropropustnost | 3 000 g/m²/24h |
| Vlastnosti oděvu | Voděodolný, prodyšný |
| Reflexní prvky | Ano (v barevném odstínu) |
| Zapínání | Zip krytý légou |
| Kapsy | 1 náprsní, 2 boční, 2 vnitřní |
| Kapuce | Odepínací |
| Rukávy | Nastavitelná šíře (suchý zip) |
| Vyšívání | Možnost strojního vyšívání |
| Velikosti | S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL |
Ošetřování oděvu praním při normálním postupu za teploty maximálně 40°C.
Oděv se nesmí bělit
Oděv se nesmí sušit v bubnové sušičce
Oděv se nesmí žehlit
Oděv se nesmí chemicky čistit
|
Sezóna:
Sezóna pro kterou je zboží určeno.
|
zima |
|---|
|
2016/425-kategorie OOPP:
NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/425 ze dne 9. března 2016 o osobních ochranných prostředcích nahrazuje předchozí směrnici Rady 89/686/EHS. Podle Nařízení 2016/425 se osobní ochranné pracovní pomůcky dělí do tří tříd podle úrovně rizika:
|
1 |
|---|
|
Všeobecné informace EN13688:
Tato norma specifikuje všeobecné požadavky na ergonomii, neškodnost, rozdělení velikosti, životnost, stárnutí, kompatibilitu a označení oděvů a informace, které musí být dodány výrobcem spolu s ochranným oděvem.
Tato norma nahrazuje normu EN340 od 1.2.2014
|
ANO |
|---|
| Materiál: | Polyester |
|---|---|
|
Gramáž [g/m2]:
Síla materiálu ze kterého je oděv vytvořen. Udává se v jednotce g/m2. |
120 g/m2 |
|
Typ oděvu:
Rozdělení oděvů podle jejích konstrukčního provedení a podle části těla, které chrání.
|
bunda |
|---|
|
Počet kapes:
Počet kapes
|
5 |
|---|---|
| Odepínací kapuce: | ANO |
| Reflexní doplňky: | ANO |
|
Zakončení rukávů:
Pokud pracujete u soustruhu nebo u jiného rychle otáčivého zařízení, kde hrozí nebezpečí zachycení rukávu, určitě si vyberte pracovní oděv se staženými rukávy například pomocí knoflíku nebo druku.
|
stažený suchým zipem |
|
Vodní sloupec [mm]:
Odolnost oděvu proti vodě měřený v mm vodního sloupce, kterému oděv odolá.
|
3000 mm |
|---|---|
|
Paropropustnost [g/m2/24h]:
Paropropustnost oděvu se měří množstvím par v gramech, který dovolí metr čtvereční látky propustit za 24 hodin. [g/m2/24h]
|
3000 g/m2/24h |
|
Odolný vodě:
Oděv odpuzuje vodu. Ochrání Vás proti mrholení nebo slabému dešti.
|
ANO |
|
Prodyšný oděv:
Oděv je vybaven větracími otvory v podpaží nebo na zádech aby dokázal odvést vlhkost. Případně je oděv vyroben z materiálu, který je přirozeně prodyšný.
|
ANO |
Tabulka velikostí oděvů je pouze orientační pomůcka pro výběr správné velikosti. V případě, že naměříte velikost mezi dvěma velikostmi, volte vždy tu větší velikost. Osobní ochranné pracovní prostředky jsou určené k celodennímu nošení a mají být maximálně pohodlné.
|
Velikost |
40 |
42 |
44 |
46 |
48 |
50 |
52 |
54 |
56 |
58 |
60 |
62 |
64 |
66 |
68 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XS |
S |
M |
L |
XL |
2XL |
3XL |
4XL |
5XL |
|||||||
|
Výška postavy |
158-164 |
164-170 |
170-176 |
176-182 |
182-188 |
188-194 |
188-194 |
188-194 |
194-198 |
194-198 |
|||||
| Obvod hrudníku v cm |
78-82 |
82-86 |
86-90 |
90-94 |
94-98 |
98-102 |
102-106 |
106-110 |
110-114 |
114-118 |
118-123 |
123-129 |
129-135 |
135-141 |
141-147 |
| Obvod pasu v cm |
68-70 |
70-74 |
74-78 |
78-82 |
82-86 |
86-90 |
90-94 |
94-98 |
98-102 |
102-106 |
106-111 |
111-117 |
117-123 |
123-129 |
129-135 |
| Velikost oděvy dámské |
32 |
34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XS |
S | M | L | XL | 2XL | 3XL | |||||||
| Obvod hrudníku v cm |
74-78 | 78-82 | 82-86 | 86-90 | 90-94 | 94-98 | 98-102 | 102-107 | 107-113 | 113-119 | 119-125 | 125-131 | 131-137 |
| Obvod pasu v cm |
58-62 | 62-66 | 66-70 | 70-74 | 74-78 | 78-82 | 82-86 | 86-91 | 91-97 | 97-103 | 103-109 | 109-115 | 115-121 |
| Obvod boků v cm |
82-86 | 86-90 | 90-94 | 94-98 | 98-102 | 102-106 | 106-110 | 110-115 | 115-120 | 120-125 | 125-130 | 130-136 | 136-142 |
![]() |
Kde se měřit: | |
Muži |
A - Obvod hrudníku v cm | |
|---|---|---|
|
B - Obvod pasu v cm |
||
Ženy |
A - Obvod hrudníku v cm | |
| B - Obvod pasu v cm | ||
| C - Obvod boků v cm | ||
| Název souboru: | Velikost: | ||
|---|---|---|---|
| Prohlášení o shodě EU | 33,16 kB | Stáhnout soubor | |
| Produktový list | 252,13 kB | Stáhnout soubor |