Společnost INZEP CENTRUM, s.r.o. se sídlem U Byniny 559, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ 25863371, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.

Respirátory do lakovny

V této kategorii jsou respirátory, které obsahují aktivní uhlí. Aktivní uhlí částečně pohlcuje plyny v ovzduší a tím zpříjemňuje dýchání. Tyto respirátory je možno použít pouze pokud koncentrace škodlivých látek nepřesahuje nejvyšší přípustnou koncentraci. Nad tuto hranici je nutno použít polomasku nebo celoobličejovou masku s příslušným plynovým filtrem.
Tyto respirátory jsou vhodné pro krátkodobé svařování, lakování nebo broušení nátěrů.
Respirátory se rozdělují do 3 tříd P1, P2 a P3 podle množství prachu, které dokáží zachytit. Čím vyšší koncentrace prachu je obsažena ve vzduchu, tím vyšší třídu respirátoru vybírejte. Pro delší práci s respirátorem doporučujeme vybrat respirátor s ventilkem - ventilek usnadňuje výdech a snižuje teplotu a vlhkost pod respirátorem.

Řazení:
Nebyly nalezeny žádné produkty
Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2020 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík