Přihlaste seZapoměli jste heslo?
Nemáte ještě účet?
Registrujte se

Budete mít přehled o stavu všech svých objednávek, revizí a reklamacíBudete mít předvyplněné adresyBudete si moct označit oblíbené produkty
Chci se zaregistrovat
Informace
InformaceInformace o zbožíInformace o normáchInformace o firměKontaktyVýdejní automatyProhlášení o shodě
  1. Hlavní stránka
  2. Základem bezpečnosti je být viděn

Základem bezpečnosti je být viděn

Reflexní prvky mohou pomoci vám i vašim nejbližším v bezpečnosti na silnicích a v silničním provozu.

Od února 2016, je v platnosti novela zákona 361/2000 Sb., o silničním provozu. Všichni chodci, kteří se za snížené viditelnosti pohybují mimo obec po krajnici nebo po okraji vozovky v místě, které není osvětleno veřejným osvětlením, jsou povinni mít na sobě prvky z reflexního materiálu umístěného tak, ale byly viditelné pro ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích. Za porušení této povinnosti hrozí chodcům pokuta až 2.000,-Kč.

 Reflexní materiály jsou speciální materiály, které dokážou odrážet dopadající světlo až na vzdálenost 200m. Tato vlastnost je nejvíce oceněna v noci a v šeru, kdy dochází k větší viditelnosti než při nošení běžných materiálů a barev. Tyto fluorescentní materiály, které zajistí bezpečnou viditelnost, ocení nejen spousta lidí v různých pracovních odvětví, sportovci, ale také rodiny s dětmi.

 Každoročně na našich silnicích umírá 70% chodců díky snížené viditelnosti. Reflexní prvky Vám můžou zachránit život, a proto buďte vidět. Vyberte si zde z naší široké nabídky.

3M
AERO
CERVA GROUP a.s.
CRV
DELTA PLUS
Odběr novinek
Přihlaště se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy
a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.