Telefon: 571 623 177 Mobil: 731 659 972 info@inzep.cz
| Kód produktu: | ART124516 |
|---|---|
| Kód výrobce: | 03320001 |
| Záruka | 24 měsíců |
Zimní pilotní bunda s odepínací kapucí, polyuretanovým povrstvením a vnitřní polyesterovou izolací 160 g/m² chrání před deštěm i chladem při celodenní práci venku. Pět kapes, reflexní prvky a voděodolná prodyšná konstrukce (vodní sloupec 3 000 mm) zajistí, že budete suchý, teplý a viditelný za každého počasí
NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/425 ze dne 9. března 2016 o osobních ochranných prostředcích nahrazuje předchozí směrnici Rady 89/686/EHS.
Podle Nařízení 2016/425 se osobní ochranné pracovní pomůcky dělí do tří tříd podle úrovně rizika:
| 1. třída | OOPP v jednoduchém provedení (pouze pro minimílní riziko) |
| 2. třída | OOPP ve středním provedení (pro střední riziko) |
| 3. třída | OOPP ve složitém provedení (pro nevratné nebo smrtelné riziko) |
Oděv odpuzuje vodu. Ochrání Vás proti mrholení nebo slabému dešti.
Oděv je vybaven větracími otvory v podpaží nebo na zádech aby dokázal odvést vlhkost. Případně je oděv vyroben z materiálu, který je přirozeně prodyšný.
| Balení | Počet jednotek | Cena | Ušetříte |
Ráno vyrážíte na stavbu a obloha vypadá slibně. Ale v téhle práci víte, že počasí se otočí dřív, než stihnete říct "přestávka". Studený vítr, déšť, a vy potřebujete mít hlavu čistou a ruce volné – ne řešit, jestli vám zatéká za límec nebo promrzají záda. Zimní bunda DAYBORO PILOT je stavěná přesně na tohle: aby vás nechala dělat práci a starosti o počasí přenechala meteorologům.

Levných bund je plný internet. Ale kolik z nich má za sebou výrobce, který za ně ručí jménem i podpisem? CERVA GROUP k bundě DAYBORO PILOT vydal oficiální evropskou certifikaci – oficiální závazek, že splňuje evropské požadavky na ochranné oděvy. Žádné dohady o tom, co bunda vydrží a co ne. Jen jasná odpověď: byla ověřena, schválena a je připravená fungovat – stejně jako vy.
Neriskujte zimu ani viditelnost – vyberte si svou velikost a jděte na to připraveni.

Venku se spustí liják a vy máte ještě hodinu práce. Díky polyuretanovému povrstvení a vodnímu sloupci 3 000 mm voda po bundě stéká dolů – nedostane se dovnitř. Zároveň bunda "dýchá" – paropropustnost 3 000 g/m²/24h znamená, že pot má kudy ven a vy nezůstanete mokří zevnitř. Vnitřní izolace z polyesteru 160 g/m² drží tělesné teplo efektivně a bez zbytečného objemu, elastické žebrované náplety na rukávech a spodním dílu pak zabraňují průvanu i při ohýbání nebo natahování pro nářadí. Až si sáhnete do jedné z pěti kapes – náprsní, dvou bočních nebo dvou vnitřních – telefon, tužka i doklady budou přesně tam, kde je čekáte, chráněné před deštěm i před zloději. A až se setmí nebo přijede technika, reflexní prvky v barevném odstínu bundy se postarají o to, že vás řidič včas zaregistruje – bez křiklavých barev, ale se spolehlivou viditelností. Odepínací kapuce – to je detail, který oceníte ve chvíli, kdy nastupujete do auta, pracujete v uzavřeném prostoru nebo vám kapuce prostě překáží. Sundáte ji za vteřinu a bunda funguje dál. A pokud firma chce mít pracovníky jednotně označené? Možnost strojního vyšívání loga přímo na bundu je samozřejmostí.
| Normy | EN ISO 13688:2013, EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Svrchní materiál | 100 % polyester, povrstvení polyuretan, 120 g/m² |
| Vnitřní izolace | 100 % polyester, 160 g/m² |
| Vnitřní podšívka | 100 % polyester, taffeta |
| Vodní sloupec | 3 000 mm |
| Paropropustnost | 3 000 g/m²/24h |
| Vlastnosti oděvu | Voděodolný, prodyšný |
| Reflexní prvky | Ano (v barevném odstínu bundy) |
| Kapsy | 1 náprsní, 2 boční, 2 vnitřní |
| Zapínání | Zip krytý légou |
| Kapuce | Odepínací |
| Náplety | Elastické žebrované (rukávy + spodní díl) |
| Možnost vyšívání | Ano (strojní výšivka) |
| Velikosti | XS – 4XL |
Ošetřování oděvu praním při normálním postupu za teploty maximálně 40°C.
Oděv se nesmí bělit
Oděv se nesmí sušit v bubnové sušičce
Oděv se nesmí žehlit
Oděv se nesmí chemicky čistit
|
Sezóna:
Sezóna pro kterou je zboží určeno.
|
zima |
|---|
|
2016/425-kategorie OOPP:
NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/425 ze dne 9. března 2016 o osobních ochranných prostředcích nahrazuje předchozí směrnici Rady 89/686/EHS. Podle Nařízení 2016/425 se osobní ochranné pracovní pomůcky dělí do tří tříd podle úrovně rizika:
|
1 |
|---|
|
Všeobecné informace EN13688:
Tato norma specifikuje všeobecné požadavky na ergonomii, neškodnost, rozdělení velikosti, životnost, stárnutí, kompatibilitu a označení oděvů a informace, které musí být dodány výrobcem spolu s ochranným oděvem.
Tato norma nahrazuje normu EN340 od 1.2.2014
|
ANO |
|---|
|
Gramáž [g/m2]:
Síla materiálu ze kterého je oděv vytvořen. Udává se v jednotce g/m2. |
120 g/m2 |
|---|
|
Typ oděvu:
Rozdělení oděvů podle jejích konstrukčního provedení a podle části těla, které chrání.
|
bunda |
|---|
|
Počet kapes:
Počet kapes
|
5 |
|---|---|
| Odepínací kapuce: | ANO |
| Reflexní doplňky: | ANO |
|
Vodní sloupec [mm]:
Odolnost oděvu proti vodě měřený v mm vodního sloupce, kterému oděv odolá.
|
3000 mm |
|---|---|
|
Paropropustnost [g/m2/24h]:
Paropropustnost oděvu se měří množstvím par v gramech, který dovolí metr čtvereční látky propustit za 24 hodin. [g/m2/24h]
|
3000 g/m2/24h |
|
Odolný vodě:
Oděv odpuzuje vodu. Ochrání Vás proti mrholení nebo slabému dešti.
|
ANO |
|
Prodyšný oděv:
Oděv je vybaven větracími otvory v podpaží nebo na zádech aby dokázal odvést vlhkost. Případně je oděv vyroben z materiálu, který je přirozeně prodyšný.
|
ANO |
| Voděodolné zipy: | ANO |
Tabulka velikostí oděvů je pouze orientační pomůcka pro výběr správné velikosti. V případě, že naměříte velikost mezi dvěma velikostmi, volte vždy tu větší velikost. Osobní ochranné pracovní prostředky jsou určené k celodennímu nošení a mají být maximálně pohodlné.
|
Velikost |
40 |
42 |
44 |
46 |
48 |
50 |
52 |
54 |
56 |
58 |
60 |
62 |
64 |
66 |
68 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XS |
S |
M |
L |
XL |
2XL |
3XL |
4XL |
5XL |
|||||||
|
Výška postavy |
158-164 |
164-170 |
170-176 |
176-182 |
182-188 |
188-194 |
188-194 |
188-194 |
194-198 |
194-198 |
|||||
| Obvod hrudníku v cm |
78-82 |
82-86 |
86-90 |
90-94 |
94-98 |
98-102 |
102-106 |
106-110 |
110-114 |
114-118 |
118-123 |
123-129 |
129-135 |
135-141 |
141-147 |
| Obvod pasu v cm |
68-70 |
70-74 |
74-78 |
78-82 |
82-86 |
86-90 |
90-94 |
94-98 |
98-102 |
102-106 |
106-111 |
111-117 |
117-123 |
123-129 |
129-135 |
| Velikost oděvy dámské |
32 |
34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XS |
S | M | L | XL | 2XL | 3XL | |||||||
| Obvod hrudníku v cm |
74-78 | 78-82 | 82-86 | 86-90 | 90-94 | 94-98 | 98-102 | 102-107 | 107-113 | 113-119 | 119-125 | 125-131 | 131-137 |
| Obvod pasu v cm |
58-62 | 62-66 | 66-70 | 70-74 | 74-78 | 78-82 | 82-86 | 86-91 | 91-97 | 97-103 | 103-109 | 109-115 | 115-121 |
| Obvod boků v cm |
82-86 | 86-90 | 90-94 | 94-98 | 98-102 | 102-106 | 106-110 | 110-115 | 115-120 | 120-125 | 125-130 | 130-136 | 136-142 |
![]() |
Kde se měřit: | |
Muži |
A - Obvod hrudníku v cm | |
|---|---|---|
|
B - Obvod pasu v cm |
||
Ženy |
A - Obvod hrudníku v cm | |
| B - Obvod pasu v cm | ||
| C - Obvod boků v cm | ||
| Název souboru: | Velikost: | ||
|---|---|---|---|
| Prohlášení o shodě EU | 33,26 kB | Stáhnout soubor | |
| Produktový list | 286,61 kB | Stáhnout soubor |