Společnost INZEP CENTRUM, s.r.o. se sídlem U Byniny 559, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ 25863371, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.

Kolekce ASSENT

FLEXIBILNÍ OBLEČENÍ V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ
Kolekce ASSENT se poprvé objevila na počátku 90. let s cílem nabídnout vysoce kvalitní pracovní oděvy pro profesionální trh. Oděvy Assent vynikají trojitě prošitými švy, vysokou kvalitou a hmotností tkaniny (310g/m2), multifunkčními kapsami u všech druhů kalhot, barevnými vzory a módním vzhledem. Assent oblečení je velmi flexibilní, jelikož jednotlivé díly jsou snadno vzájemně kombinovatelné a tím mohou uspokojit různé cílové skupiny.
Jelikož je materiál velmi silný a odolný, je možné toto oblečení nosit ve všech prostředích. Pracovní oděvy značky Assent pokrývají potřeby v mnoha oblastech: nejen profesionální trh, ale odpovídají  i na různé požadavky na pracovní oblečení v továrnách, obchodech, různých živnostníků a dalších. Užijte si novou kolekci!

Filtr značek

Odběr novinek

Přihlašte se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.

© 2018–2020 INZEP CENTRUM, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík