Přihlaste seZapoměli jste heslo?
Nemáte ještě účet?
Registrujte se

Budete mít přehled o stavu všech svých objednávek, revizí a reklamacíBudete mít předvyplněné adresyBudete si moct označit oblíbené produkty
Chci se zaregistrovat
  1. Hlavní stránka
  2. Možnost výměny zboží

Možnost výměny zboží

Pokud potřebujete zakoupené zboží vyměnit, rádi Vám vyjdeme vstříc. Z hygienických důvodů však můžeme vyměnit pouze čisté, nenošené zboží. Proto doporučujeme před používáním zboží jej nejprve vyzkoušet v čistém prostředí. Zboží, které již nese známku používání nebo opotřebení již není možné vyměnit.

Z hygienických důvodů není možné vyměnit rozbalené nebo použité jednorázové pracovní pomůcky (respirátory, plynové filtry, ušní zátky a podobně) nebo spodní prádlo.

Pro výměnu zboží můžete použít formulář, který zasíláme spolu se zbožím. Na něj uveďte, které zboží chcete vrátit a jaké zboží místo něj chcete vyměnit. Na formuláři je uvedena i adresa na kterou je potřeba zboží zaslat.

Při zasílání zboží zpět nezapomeňte zaslat i obal. Zboží nejlépe zabalte nebo vložte do krabice, aby nedošlo k poškození zboží nebo obalu zboží (např. samolepkami přepravní služby). Můžete použít původní krabici, ve které jsme Vám zboží zaslali.

Po obdržení zboží Vám nové zboží zašleme co nejrychleji - zboží které máme skladem zašleme obratem.

Pokud si s výměnou nejste jisti, kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Odběr novinek
Přihlaště se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy
a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.