Přihlaste seZapoměli jste heslo?
Nemáte ještě účet?
Registrujte se

Budete mít přehled o stavu všech svých objednávek, revizí a reklamacíBudete mít předvyplněné adresyBudete si moct označit oblíbené produkty
Chci se zaregistrovat
  1. Hlavní stránka
  2. Možnost vrátit zboží

Možnost vrátit zboží

Zákazník - spotřebitel, který nenakupuje zboží na IČO, má v souladu s Občanským zákoníkem a Obchodními podmínkami právo vrátit zboží do 14 dní od převzetí zboží.

Z hygienických důvodů není možné vrátit rozbalené nebo použité jednorázové pracovní pomůcky (respirátory, plynové filtry, ušní zátky a podobně) nebo spodní prádlo.

Pro vrácení zboží můžete použít formulář, který zasíláme spolu se zbožím nebo vzorový formulář. Na něj uveďte, které zboží chcete vrátit. Na formuláři je uvedena i adresa, na kterou je potřeba zboží zaslat zpět. Zboží můžete vrátit i na kterékoliv naší prodejně.

Při zasílání zboží zpět nejste povinni vrátit i obal ke zboží. Při vrácení zboží bez obalu Vám ale nebudeme moct vrátit plnou cenu za vrácení zboží. Pro, je-li to možné, nám raději zašlete zboží i s původním obalem. Zboží nejlépe zabalte nebo vložte do krabice, aby nedošlo k poškození zboží nebo obalu zboží (např. samolepkami přepravní služby). Můžete použít původní krabici, ve které jsme Vám zboží zaslali.

Pokud si s vrácením zboží nejste jisti, kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Odběr novinek
Přihlaště se pro odběr novinek zadaním vaší e-mailové adresy
a naše nejlepší slevy a nabídky budeme zasílat do vaší schránky.